Цибулини ірисів

Цибулини ірисів

Іриси – прекрасні багаторічні трав'янисті рослини. Вони високі, відрізняються чудовою морозостійкістю, абсолютно не вибагливі до ґрунту і добре приживаються навіть на схилах, що дозволяє використовувати їх у ландшафтному дизайні. Якщо ви посадите цибулини ірисів, вони будуть захоплювати ваш погляд на одному місці як мінімум сім років

Незважаючи на невибагливість у догляді, ця квітка сімейства Касатикові дуже мальовнича і заворожує своєю структурою. У більшості випадків у ірисів потужні нежорсткі «віяла» зеленого листя, яке коротше за стебло. Їхні квітки великі, за будовою нагадують орхідеї, тому що у них немає пелюсток і чашолистків. А заглянувши в наш каталог ірисів, ви переконаєтеся, наскільки різноманітне буває їхнє забарвлення!

У нашу колекцію включені виключно найкращі сорти ірисів та якісний посадковий матеріал. Тому замовляйте позиції, які вас зацікавили, не зволікаючи. Купити цибулини ірисів у нас можна з будь-якої точки України – ми відправляємо навіть оптові партії поштою і лише за кілька діб ви отримаєте потрібні сорти.

В этой категории нет товаров.

Швидке замовлення
Будь ласка, вкажіть і"мя та свій номер телефону, щоб ми могли Вам зателефонувати