Цибулини нарцисів

Цибулини нарцисів

Улюбленці парків та домашніх клумб – нарциси. Купити їх можна великою партією, щоб створити красиві та потужні квіткові групи, або вроздріб для ефектного оформлення невеликих садових доріжок. Цибулини нарцисів чудово приживуться і в горщиках. Вони не вимагають багато сонячного світла, тому ви можете поставити цю рослину з сімейства Амарилісові в будь-який куточок вашого будинку.

Нарциси – багаторічники, які широко використовуються для зрізу, адже їх граціозні, але при цьому ніжні квіти сидять на верхівках безлистих стеблинок. Ви отримаєте справжнє задоволення, вирощуючи нарцис: ціна на посадковий матеріал невелика, особливого догляду вони не вимагають, а цвітіння у них тривале. До того ж, вони чудово уживаються з іншими рослинами, тому за їх допомогою легко створювати найкрасивіші квіткові композиції.

Вам потрібні цибулини нарцисів? Придбати їх з доставкою поштою ви можете у нашому магазині. Кожна наша цибулинка чудової якості, а менеджери онлайн-магазину при необхідності допоможуть вам з вирішенням питань, тому з посадкою і подальшим доглядом за рослиною впорається навіть квітникар-початківець.

В этой категории нет товаров.

Швидке замовлення
Будь ласка, вкажіть і"мя та свій номер телефону, щоб ми могли Вам зателефонувати